czwartek, 28 lutego 2013

98. Where everything isn’t meant to be okay.


Witam Was. :) Co u Was słychać?  Śnieg spadł, stopniał i pozostawił po sobie klejące, śliskie błoto. Nie ma jak przejść, żeby się tym nie upaćkać. Katastrofa. 

Dzisiaj będzie krótko, gdyż na poszkole mam urwanie głowy z prywatnymi zamówieniami. A zniechęciłam się przez jedną dziewczynę, której link, wstawię na moją "Czarną Listę", która właśnie powstaje na moim blogu. 
Nie dosyć, że miała wymagania tak wygórowane, że to idzie się od razu zniechęcić, to poprawiałam jej kilkaset razy i teraz jej jeszcze nie pasuje. W końcu wychodzi na to, że w ogóle się ostatnio nie loguje na swoim koncie, co już totalnie mnie wpienia. Dałam jej czas. Aż tydzień, a ta przemiła osóbka chyba ma więcej kont. Tak podejrzewamy. My, czyli ja i Ola (Także bardzo utalentowana graficzka, która miała już do czynienia z tą uprzejmą osóbką). Dlaczego wpienia mnie to, że nie wchodzi na konto? Bo musi mi zapłacić (komentarzami oczywiście). 
 I jak tu się nie zniechęcić ? Mam nadzieję, że z tymi co zamówiły nie będzie aż tak źle.

 Ostatnio myślałam o zmianie regulaminu. Mimo iż tak prawie nikt tu nie wchodzi i nie ma dla kogo go zmieniać, ale może jednak.  
Od razu ostrzegam, jeśli ktoś będzie kopiował bezczelnie moje prace, bez uprzedzenia i zobaczę, że robi to cały czas, to też grozi mu Czarna Lista. Może moje prace, to nie jakieś cudo, ale podkreślam, że macie pamiętać o credicie. 
Dla tych co nie wiedzą co to jest (a wiem, że tacy istnieją), to wyjaśnię, że po prostu dajecie link tego bloga, że stąd to masz, a nie, że ktoś pomyśli, że sam zrobiłeś. Nie moi mili państwo.   

Dzisiaj mam dla Was stocki. Na to nie dajecie creditu, bo ja to ściągam weheartit oraz fashionising i wujka google.
 Prosiłabym tylko o poinformowanie, ze to pobieracie, bo w końcu naszukałam się tego tak?  


 < kliknij w skróconą miniaturkę, aby zobaczyć oryginał>

 Anja nie łądnie się ustawiła, no ale już trudno.
Mam to dla Was jeszcze w wersji do ściągnięcia.
Do tego, ktoś prosił o sesję z Beyonce, a więc tez ją dam, ale już w wersji zapakowanej.Sesja Beyonce: <klik>

Mam nadzieję, że notka się spodobała.
Papa. 

12 komentarzy:

 1. KONKURS NA : http://marszczmuminek.blogspot.com/ WŁAŚNIE SIĘ ZACZĄŁ : D PIERWSZY ETAP: Robicie 3 ikonki (200x200) + dodatkowe: 3 dodatkowe ikonki na dodatkowe punkty. PROSZĘ O ZŁOŻENIE PRAC DO 4 MARCA NA EMAIL : fankafokusa@gmail.com : D

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowne ;) zapraszam na fashionbydux.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Z tym śniegiem faktycznie troszkę męczące. Tym bardziej, że widać już pierwsze oznaki wiosny! Z jednej strony wszystko budzi się do życia, po czym na nowo umiera ; (
  "Walentynki" widziałam i również mi się podobało. Nie zachwycił mnie jakoś szczególnie, ale przyjemnie się oglądało : )
  Pozdrawiam <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Pobieram : )
  + dodałam się do obserwatorów :D
  Zapraszam do siebie - littlestocks.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepraszam za to nieporozumienie, stocki są świetne i pewnie faktycznie je pobrałam, przepraszam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Przypominam o oddaniu prac na blondiee-graphics.blogspot.com do soboty (9.03)

  OdpowiedzUsuń
 7. super <3 zrobiła byś dla mnie tło ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To zależy jakie. Ale wiesz, muszę mieć dokładnie zrobione zamówienie.

   Usuń
 8. Tja! Idag har det varit snabbhandling åt gamlingen och sedan åkte vi in till stan för att jag hade tänkt lämna in sparpengar ifrån min spargris! Fått ihop 630 kronor! Wow! Men vi lever trots all i 2016 och banken som har hand om pengar tar inte emot mynt. istället fick jag rör att lägga in i och fråga rundor bland alla restauranger som bara fanns att hitta! Wellwell, blev inte att sätta in pengar idag för att det var kö ända ut ifrån banken till insättningen,

  OdpowiedzUsuń
 9. Pondering getting a crown tattoo? This layout is one of the most suitable at present and it'll need since it represents authority,

  OdpowiedzUsuń

Podglądacze.