sobota, 23 lutego 2013

97. People keep talking They can say what they like


Hej wam słońca!! Co u Was słychać? Ja się rozchorowałam (w ferie!!!) i niestety jestem uziemiona. Najlepsze jest to, że śnieg teraz sypie i nie wygląda na to by chciał ustąpić. Kurcze niedługo wiosna, a śnieg pada, pada, pada i pada. Niech już odpuści, jego czas już minął.

Przygotowuję się do notki 100. Tak postanowiłam zrobić imprezkę. Nauczyłam się robić nowsze nagłówki. Bardzo mi się podobają. ;D 
Na 100 notkę zaczynam robić już teraz. ;D Nudzi mi się.... A tak to w następnej notce dam te stocki. Może nawet new notka będzie po jutrze, albo (o dziwo) jutro. Albo może lepiej nie, bo nie zdążycie po komentować. ;D Powoli przymierzam się do zmiany szablony, ale.... Eh. Nie chce mi się!!! Najgorsze jest to, że nie chce mi się czytać tego wszystko o CSS'sie. Ale muszę. Kiedyś przeczytam. ;D A tymczasem jest ten. ;)

Musze zrobić buttony, ale nie wiem jeszcze kiedy dokładnie będzie impreza. ;D NA razie postaram się jak najszybciej poprzewijać te 3 notki. Będą one prawdopodobnie stockami, zdjęciami, sesjami, iconami i jakimiś koloryzacjami. Co prawdziwszego będzie na imprezie.


I co myślicie o tej imprezie? Zły pomysł?

[EDIT] Niedługo zmienia się wystrój bloga. ;) Już się do tego szykuję.

3 komentarze:

 1. Świetne Nagłówki . Myślę , ze imprezka to fajny pomysł. Wszyscy kochają imprezki, a przynajmniej ja . Mi oczywiście daleko do jakiejś konkretnej liczby postów, ale też myślałam czy by tam w marcu nie zrobić...ale sie zastanowię. Tymczasem Wracaj do zdrowia i twórz ~! :D Pozdrawiam < 33

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Ooo to fajnie. ;D Dzięki jeszcze raz. ^^ ♥

   Usuń
 2. Ten z Taylor i Ash B. Jest świetny!! Imprezka to naprawdę super pomysł.

  OdpowiedzUsuń

Podglądacze.