poniedziałek, 28 stycznia 2013

95. Hear the beat, now let's hit the floor.


Hejka kochani!
Trochę długo nie pisałam, ale to przez to, że nauczycielom się ostatnio zaczęło nudzić. Kartkówki, prace domowe itd. itp. No nicz, nie długo mam ferie i będzie natłok grafiki. A i w tym i następnym tygodniu pas się poluźni i postaram się porobić coś. Na informatykę tylko trochę pani odwaliło lekko mówiąc i teraz jestśmy skazani robić grupowo stronę internetową za pomocą html .A w mojej grupie jedyną umiejącą to w miarę jestem ja. Do tego zajmuję się szatą graficzną strony. Powiem  wam w zaufaniu,m że jak z koleżankami robiłyśmy w weekend strony to niezbyt podobały mi się ich wybory jeśli chodzi o kolorystykę. Były też strasznie niezdecydowane, więc postanowiłam, że nie będę przy nich tego robić. Staram się też poznać kody CSS żebym mogła zacząć robić jakieś normalne szablony, a nie takie jak teraz. Nie są one jakieś super. Postaram się też zmieniać grafikę. Stopniowo ją doskonalić, poprawiać. 
W niektórych przypadkach się wzoruję na kimś i zmieniam to, żeby powstało coś.
Dzisiaj miało notki nie być, bo grafika miała iść na licytacje, ale uratowałam ją i jednak dam Wam. :) 
A jest to szablon, ale w wielu wersjach. Różna kolorystyka i inne filtry. :)
Mam nadzieję, że może być.

Pamiętajcie, że jeśli bierzecie to piszecie!!!
Zapraszam Was też na  Deviantart

I Jak Wam się podoba? Kombinowałam troszkę. :) 

Mam nadzieję, że nie jest złe. :) 

Serdecznie pozdrawiam i jeżeli korzystacie to prosiłabym credit. :)

{EDIT] Jeśli ktoś jeszcze mnie nominuje do Liebster Blog Award to tutaj daję odpowiedzi.

2 komentarze:

  1. Ten szablon w niebieskiej kolorystyce podoba mi się zdecydowanie bardziej! Napisy mi nie pasują. Są za wielkie! Troszkę przy nich popracuj a będzie naprawdę fajnie :)

    Ja w szkole zawsze miałam najwyższe stopnie z technologii informacyjnej (informatyka) i najlepszym koleżankom pomagałam w ogarnięciu html'a, kolorystyki itp. Miały potworny gust, jeśli chodzi o prezentacje multimedialne. Wszystko się ze sobą gryzło i nie pasowało do siebie. Może po prostu my mamy ten zmysł artystyczny i w tym właśnie się on objawia :)

    Trzymaj się!

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo ładny szablon :) I fajny blog :> Źle nie jest.. naprawdę dobrze zrobiony :) Sama bym tak chciała robić ;D Ale leniwa dupa ze mnie xD Więc tak wzięłam drugi szablon od góry. Super kolorystyka:) I oczywiście zostawię credit na mojej stronie.. http://poszkole.pl/strona/6714681

    OdpowiedzUsuń

Podglądacze.