środa, 26 września 2012

84. Is easily hurt. But then how to fix it .....


Witam. Mam parę spraw do omówienia, za nami dam Wam grafikę, z czego połowa jest naprawdę fajna a druga połowa już trochę mniej. :) 
Na początek dam informację, że w następnej notce będzie notka imprezowa, gdyż 23.09 obchodziłam urodziny i wy dostaniecie prezent. Tego samego dnia był też pierwszy dzień jesieni. :) 
Druga sprawa to taka, że w następnej notce dam Wam komentarz, z ostatniej notki, który usunęłam, bo jestem wredna itd. Chcę tylko pogratulować odwagi, chociaż nie zbyt mnie wzruszył ten komentarz.
Niedługo zmieniam wygląd bloga i czekam na wasze pomysły.
Z kim, jaka kolorystyka itd, gdyż postaram się zrobić szablon. :D 
Wszystkie powyższe informacje, są pod znakiem zapytania, z kilku powodów:
1. Nie komentujecie licznie, w ogóle nie odwiedzacie, za to na innym blogu, w którym jestem współautorką robicie to ładnie.
2. Zaczęło mnie to zastanawiać i może założenie drugiego bloga coś zmieni, a o tym zapomnijmy. Nie powiem, jestem z nim związana, gdyż doszliśmy do 84 notki. Ale ten ma chyba złą sławę. Tak mi się wydaje. Nie wiem... Może mam paranoję.

Bynajmniej. Na wszystkie te pytania z góry oczekuję odpowiedzi, gdyż, nie wiem co mam robić!!!
Z powodu, że nie otrzymuje komentarzy, chyba zacznę dawać kredyty. Macie pecha, ale ja naprawdę wiele wkładam w to, co robię. Dzisiejsze szablony podpisałam. Może jak przestanę się na Was złościć, to przestanę to robić. 
Ale na razie....
Rozpisałam się, lecz wątpię, że ktoś to przeczyta. Zero szacunku, dla mojego poświęconego czasu. W tym czasie mogłabym równie dobrze się uczyć, gdyż ostatnio przydałoby się. 

Szablony: 


Nagłówki:
Sygnatury:
Znacie zasady. 
Proszę o odpowiedzi, na pytania na samej górze. :) Musicie przeczytać, przykro mi. takie jest życie.

4 komentarze:

 1. 1. UWIELBIAM TWOJĄ GRAFIKĘ!!. 2. Już czekam na imprezową notkę i WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!! (trochę późno ale nie wiedziałam...sorki ;D) 3.Nie wiem z kim masz zrobić szablon ale niech będzie jasny. Ten jest taki strasznie ciemny i w ogóle....

  OdpowiedzUsuń
 2. Jutro przewiduję zrobienie szablonu na bloga (albo w weekend) .:) Obiecuję dać jaśniejsze kolory. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. one more night9/27/2012

  Śliczna grafikaa. *__*. <33 . Mogłabym poprosić o coś z Ashley Benson ? Kilka vatarów i szablon jak mozna . bo robisz piękne szablonyy. <33

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy9/28/2012

  Ślicznie. Już widzę, że u mnie w konkursie pojawiła się duża konkurentka :) // GARDAN

  OdpowiedzUsuń

Podglądacze.